Strefa eXtreme

Wszystko co przyśpieszy Ci bicie serca

Szybka jazda w terenie, wyczyny alpinistyczne i ostra muzyka momentalnie wpłyną na podwyższenie poziomu adrenaliny u każdego, kto choćby zbliży się do strefy sportów ekstremalnych.

Przemieszczanie się do trudnodostępnych regionów było zadaniem wymagającym największych poświęceń od czasu, gdy żaglowiec Mayflower dopłynął do stałego lądu, który okazał się brzegiem ich nowego, lepszego świata.

Tak też w okolicy westernowego miasteczka Wild West City, wciąż znajdują się miejsca, do których dojdziecie tylko dzięki wytrwałości i silnej woli. Przejazdy koleją tyrolską nad przepaściami (zjazd na linie – 50m długości, z wieży 8m wysokości), wspinanie się po stromych zboczach Gór Skalistych (ścianka wspinaczkowa – 7m) oraz przejazdy po preriach (samochody terenowe) (jazdy terenowe wstrzymane do odwołania), których końca nie widać to tylko część, możliwości, które stoją przed nowoprzybywającymi mieszkańcami miasta.

Aby wyćwiczyć się do walki o ziemię obowiązkowo trzeba przejść przez ścieżkę zdrowia, gdzie tylko najsilniejsi wytrwają w walce o przeżycie.